הובלת שפכים

השמירה על איכות הסביבה דורשת ביצוע פעולות רבות. אחת מהן נוגעת לפינוי ושינוע של חומרים כמו שפכים. האינטרס לבצע הובלה בטוחה אל המקום המיועד הוא אינטרס משותף שלך ושל כלל האזרחים. את השינוע יש לבצע בכפוף לתקנות הבטיחות, במכלים ורכבים מתאימים והוא יתבצע רק על ידי נהגים שעברו הכשרה מתאימה לכך.

שפכים הם חלק בלתי נפרד מהתעשייה. הם יכולים להחיל חומרים ביולוגיים וכימיקליים ויש להעביר אותם לגורם הנכון שמטפל בהם. הובלת שפכים למקומות המיועדים מונעת זיהום והיא נעשית בכפוף לחוק המים שחוקק בשנת 1959.

הובלת שפכים היא חלק בלתי נפרד מהטיפול בהם

שפכים הם תוצאה של שאריות תעשייתיות וביתיות. המטרה היא להימנע מחדירה שלהם אל מקורות המים וזיהום שגורם נזק לסביבה ולאנשים. הובלה בטוחה ומקצועית אל המכון המתאים שמטפל בשפכים היא הדרך היחידה לפעול. במכון טיהור שפכים יטפלו בכל השאריות ביעילות, יחזירו אותם למצב נקי וימנעו נזק סביבתי.

כדי לשמור על הסביבה יש לדאוג להובלה בטוחה, עם חברה מנוסה ולוודא כי היא מעבירה את השפכים לאתרים המורשים. ההובלה היא נקודה אחת שיש להתייחס אליה בתהליך. נקודה חשובה לא פחות נוגעת לאופן איסוף השפכים. האיסוף צריך להתבצע ביעילות מרבית, במהירות האפשרית (על מנת שלא להפריע לעבודה) ובניקיון מושלם.

אנחנו שומרים עליך ועל הסביבה

כוח אדם מקצועי ומנוסה, רכבים מתאימים ומכליות, מאפשרים לנו לתת לך את השירות הטוב ביותר. אנו מביאים ניסיון עשיר בתחום ההובלה ומבצעים הובלת שפכים לאתרים מורשים לטיפול. מהרגע הראשון של יצירת הקשר ועד לסיום ההובלה, נדאג לך ולסביבה. אנו נעביר את החומרים הנדרשים למקום המיועד תוך עמידה בתקנים, בבטחה ושירות מעולה. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

דילוג לתוכן