הובלת משטחים

חברות רבות זקוקות לשירותי הובלות מקצועיים מסוגים שונים. הובלת הסחורה על גבי משטחים מתבצעת לרוב באופן קבוע וליעדים שונים ברחבי הארץ. ההובלה מחייבת את החברה להעמיד לרשותך את הרכב הנכון ואת אנשי המקצוע שישמרו על הסחורה שלך לאורך כל הדרך.

הובלת משטחים צריכה להתבצע בזהירות, ביעילות ותוך מתן שירות ללקוחות שלך. הצוות שיעמוד לרשותך הוא הפנים של העסק. הוא זה שיפגוש את לקוח הקצה ולכן חשוב שיהיה לא רק בעל יכולת לבצע את העבודה אלא גם בעל תודעת שירות גבוהה.

המשימה העיקרית שלנו

המשימה שלנו היא אחת. להוביל את הציוד והסחורה שלך ביעילות מרבית. לשם כך אנו מקפידים לבחור את אנשי המקצוע המתאימים, להעמיד לרשותך צי משאיות שיתאימו לעבודה ולתת שירות לאורך כל הדרך. חברתנו עומדת בתקנים המחמירים, 9001,2008 ISO ומקפידה לבצע הובלות בבטחה.

הציוד או הסחורה שלך לא רק צריכים להגיע ליעד החדש אלא צריכים לקבל יחס אישי. בין אם יש צורך להעביר ציוד כבד על גבי המשטחים ובין אם ציוד קל ויקר, אנו מתייחסים לכל התהליך בקפידה רבה.

לצאת לדרך בביטחון מלא

תהליך הובלת משטחים מתחיל בהבנת הצורך שלך. נשמח לשמוע מהי המשימה, היכן מתבצעת ההעמסה ומהו יעד הפריקה. אנו יכולים לדאוג לחלוקה בימים קבועים או משתנים וכל זאת בהתאם לצורך שלך. אנו יוצאים לדרך בביטחון מלא שיש לנו את היכולת לספק לך את מבוקשך.

תודות לסטנדרט הגבוה שבא לידי ביטוי בבחירה נכונה של הנהגים, הכשרתם, הקפדה על משאיות תקניות ושיטות עבודה יעילות ובטוחות, אנו יכולים לעמוד לרשותך ולהוריד ממך כל דאגה הנוגעת להובלה.

הובלת משטחים מקצועית

לחברתנו ניסיון עשיר בכל הנוגע לביצוע הובלת משטחים. אנו מציעים לך הרמה הידראולית של המשטחים אל הרכב וממנו, רכבים מתאימים ונהגים שישמחו להיות הפנים של החברה שלך. זה הזמן שלך ליהנות משירות יעיל, מדויק ואיכותי.

דילוג לתוכן